Ekspresowy Manicure


Book Online

* Please Fill Required Fields *
Enter map embed code here ...
Creative Studio 99, New York Avenue, New York, USA 10000
Phone: (+1) 555-500-9898
Fax: (+1) 555-555-9797
Email: info@haircut.domain
Web: www.haircut.com

Usługi

Home / Usługi

Manicure Tytanowy

Tytanowa trwałość, mocne i zdrowe paznokcie

Do wykonania manicure tytanowego używamy kolorowych pudrów. Proszki te zawierają wapń, tytan oraz witaminę E, które naturalnie odżywiają i wzmacniają paznokcie, nie zawierając przy tym żadnych szkodliwych substancji. Ponadto do utwardzania nie używa się lampy UV ani LED. Stylizacja utlenia się w kontakcie z powietrzem.

Manicure tytanowy jest doskonałą alternatywą dla paznokci żelowych, akrylowych oraz hybrydowych. Polecany szczególnie osobom ze zniszczoną płytką oraz takim, u których inne stylizacje nie trzymają się dobrze. Z jego wykorzystaniem można również przedłużać paznokcie na szablonie.

Zobacz cennik

Manicure Żelowy

Trwałość i wytrzymałość paznokci

Manicure żelowy to dobra metoda dla osób, które cenią sobie trwałość. Za pomocą żelu możliwe jest doraźne wzmocnienie własnej płytki paznokcia, a także jego przedłużenie. Całą stylizację utwardzamy za pomocą specjalnej lampy. Dzięki temu lakier nie odpryskuje i trzyma się kilka tygodni. Co więcej, manicure żelowy zabezpiecza płytkę przed łamaniem.

Zobacz cennik

Manicure Hybrydowy

Trwały efekt bez odprysków

Ten niezwykle popularny zabieg rozpoczyna się od usunięcia poprzedniej stylizacji lub, jeżeli płytka jest czysta, tradycyjnego zabiegu manicure. Na odpowiednio przygotowaną płytkę nakładamy bazę, którą utwardzamy za pomocą lampy LED. Kolejnym etapem jest nałożenie 2-3 warstw koloru, które również każdorazowo zostają utwardzone lampą.

Po dwóch tygodniach zalecane jest zrobienie manicure hybrydowego od nowa. Zdjęcie lakieru z płytki paznokcia trwa około 10 min. Paznokcie zawijamy w kompresy acetonowe, a następnie odsuwamy resztki lakieru jednorazowym, drewnianym patyczkiem. Hybryda nie uszkadza ani nie przebarwia naturalnej płytki paznokcia.

Zobacz cennik

Manicure Klasyczny

Estetyczny wygląd dłoni i paznokci

Ten klasyczny zabieg pielęgnujący dłonie i paznokcie rozpoczyna się usunięciem skórek, a następnie opiłowaniem płytki paznokcia w celu nadania mu odpowiedniego kształtu. Przed nałożeniem lakieru kolorowego aplikujemy bazę wzmacniającą, zapobiegającą łamaniu się i rozdwajaniu płytki. Manicure kończymy nałożeniem topu przedłużającego trwałość lakieru, a następnie wmasowaniem oliwki nawilżającej na skórki oraz masażem na bazie odżywczego kremu.

Zobacz cennik

Zdobienia ręczne

Kolorwe szaleństwo

Zdobienia te wykonywane są różnymi technikami i metodami. Ich dobór uzależniamy od upodobań i preferencji klientki, a także od poziomu skomplikowania danego zdobienia. Wzory na paznokciach wykonujemy za pomocą farbek akrylowych, hybrydy, żelu, korzystając ze specjalnie wyprofilowanych pędzelków oraz styrografu. Ponadto oferujemy zdobnictwo m. in. za pomocą efektu syrenki, folii transferowej, kryształków Swarovskiego czy cyrkonii.

Zobacz cennik